OZNAMY NA 23. NEDEĽU V CEZROČNOM OBDOBÍ , 7. septembra 2014

Piatok: (12. 9.)

Najsvätejšieho mena Mária – ľubovoľná spomienka

Sobota: (13. 9.)

sv. Jána Zlatoústeho, biskupa a učiteľa Cirkvi – spom.

Nedeľa: (14. 9.)

Povýšenie svätého kríža – sviatok

Litánie s požehnaním budú dnes o 14.00 hod.

Darcovia, ktorí si neželajú byť menovaní darovali na potreby farnosti 250,- €,  z pohrebu Stanislava Beláňa 50,- €, z pohrebu Jána Rybára 100,- €, z pohrebu Danielky Blaškovej 20,- €, zo sobáša Kostolník – Tomková 100,- € a zo sobáša Kromka – Feriancová 100,- €.  Všetkým úprimné Pán Boh zaplať.

V pondelok na sviatok Narodenia Panny Márie budú sväté omše o 7.00 a 18.30 hod.

V pondelok 8. septembra uplynie 90 rokov od príchodu prvých saleziánov do Šaštína. Sme vďační Pánovi za milosti, ktoré Slovensku dal aj cez dona Bosca. Prosíme vás, aby ste sa v tento deň pomodlili 3 Zdravasy za požehnanie saleziánskeho diela v našej krajine.

Upozorňujem, že na budúci víkend bude v rámci zakončenia roka Sedembolestnej v Šaštíne bohatý program, osobitne pre mladých. Tak isto v Spišskej Kapitule bude duchovno-kultúrny festival Spišský Jeruzalem.

Do stavu manželského vstupujú Tomáš GašpárekDenisa Bernátová, Ján ZadražilIvana Jurčagová.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.