Oznamy na 3. adventnú nedeľu – nedeľu Gaudete

Piatok 21.12. Piatok  po 3. adventnej nedeli féria
Sobota 22.12. Sobota  po 3. adventnej nedeli féria
Nedeľa 23.12. 4. ADVENTNÁ NEDEĽA slávnosť

• V dnešnú nedeľu vás pozývame na Vianočný koncert pod názvom Posolstvo Vianoc, ktorý sa uskutoční v Evanjelickom kostole v Poprade Veľkej o 15:00 h.
  • V utorok a v piatok slávime v našej farnosti rorátne sv. omše. Keďže je zvykom sláviť tieto sv. omše ešte pred svitaním (t. j. za tmy), prineste si so sebou aj lampáše.
  • Chorých a starých budeme navštevovať v utorok dopoludnia. Ak niekto má príbuzných doma, ktorí chcú pred sviatkami prijať sviatosti a nechodíme k nim na prvý piatok, tak vás prosíme, aby ste ich zapísali v sakristii.
  • Spoločná predvianočná svätá spoveď v našej farnosti bude najbližšiu sobotu (22.12.) od 10.00 h. do 11.30 h.
  • Kto má záujem o posviacku domu vo vianočnom období, nech sa prihlási v sakristii do 26.12. Požehnávať príbytky sa začne 27.12. Presnejšie informácie vám upresníme telefonicky.