home Oznamy OZNAMY NA ŠIESTU NEDEĽU V CEZROČNOM OBDOBÍ

OZNAMY NA ŠIESTU NEDEĽU V CEZROČNOM OBDOBÍ

STREDA: 14.2.

Popolcová streda

V pondelok a v utorok bude zmierna – odprosujúca poklona Sviatosti Oltárnej od 15.00 do 18.20 h.

V stredu je Popolcová streda a zároveň začína obdobie Veľkého pôstu. Je to deň pokánia v celej Cirkvi. Pokánie uskutočníme prísnym pôstom a zdržovaním sa mäsitého pokrmu. Sväté omše v tento deň budú o 7.00 a 18.30 h. Pri každej svätej omši sa bude konať obrad značenia popolom.

Vo štvrtok 15.2. bude v kostole od 15.00 h. do 18.20 h. farská poklona Oltárnej sviatosti.

Pobožnosť Krížovej cesty v rámci pôstu bude v kostole každý piatok o 18.00 h. a v nedeľu o 14.00 h. Ten, kto sa zúčastní krížovej cesty môže za obvyklých podmienok získať úplné odpustky. Skupiny, ktoré sa predmodlievajú krížovú cestu sú rozpísané na nástenke. Tento týždeň v piatok sa budú predmodlievať birmovanci – chlapci a v nedeľu rodičia prvoprijímajúcich detí.

V nedeľu po skončení krížovej cesty budú pôstne kázne v ktorých budeme pokračovať  v téme sviatosti manželstva, ktorú sme začali minulý rok. Všetkých srdečne pozývame.

Všetky deti  pozývame dnes (nedeľa) o 14:30 h. na karneval, ktorý sa uskutoční na farskom dvore na ľade.

Dnes (nedeľa) sa o 18:00 h. v kine Máj vo Veľkej uskutoční valentínsky koncert domácej gospelovej kapely Smaily, na ktorý ste všetci srdečne pozvaní. Kapela bude prezentovať svoje nové CD s výberom piesní o láske. Hosťom na tomto podujatí bude známa gospelová kapela – POETICA MUSICA. Vstupné je dobrovoľné.

Ďakujeme všetkým, ktorí minulý rok prispeli svojimi 2% z dane na realizovanie našich akcií. Veríme že aj tento rok podporíte našu činnosť a prácu s mládežou. Tlačivá nájdete pri východe z kostola. A môžete ich zobrať aj pre svojich známych.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na charitu. Ďakujeme za Vaše milodary.